Daron z Haluzic :: Výmarský ohař Krátkosrstý :: VOK

 

Archiv novinek


 


11/02/2007 MVP Brno
Daronovi se podařil získat na Mezinárodní výstavě psů v Brně další výstavní titul CAC


23/08/2006 NV Brno
Daron obdržel výstavní titul CAC

 

11/02/2007 MVP BRNO Daron získal další výstavní titul CAC
Včera jsme se zúčastnili MVP v Brně. Posuzoval pan rozhodčí Ing. Jaromír Dostál DrSc a opět nám Daron udělal radost, bylo mu zadáno další ocenění čekatelství šampionátu krásy ČR v mezitřídě
V1 CAC

14/01/2007 Přidán odkaz
Přidán nový odkaz na šedivku Buggie a prosincové fotky 23/12/2006 Přidány nové odkazy

27/11/2006 Přidány fotky do galerie

08-16/10/2006 jsme byli na dovolené v Malém hradisku,
Kde jsme celý týden cvičili a odpočívali. Počasí nám přálo takže to bylo naprosto super. Fotky jsou ve fotogalerií 

23/08/2006 Daron získal titul CAC
Jsme se zúčastnili Národní výstavy v Brně a Daronovi se podařilo získat další krásné ocenění V1 CAC podívejte se do sekce výstavy. Ve fotogalerii přidány nové fotky za září.

17/09/2006 jsme byli v Telči na Klubové výstavě výmarských ohařů - podrobnosti v sekci VÝSTAVY. Moc se nám tam líbilo, nejen protože jsme skvěle dopadli V2 res.CAC, ale také že jsme konečně uviděli Daronova tatíka Saka Nestora Plus. Fotky Saka jsou přidány ve fotogalerii. Takže jsme byli celkově spokojeni s krásně stráveným dnem. Přidány nové odkazy

07/09/2006 Přidány odkazy na dva šedivý brášky Archieho a Leadera, tak na ně mrkněte

30/08/2006 Doplněny fotky z února a nové srpnové fotky

13/08/2006 Upraveny stránky
Přidali jsme na stránky hodně zahraničních odkazů, tak se na ně mrkněte určitě se Vám nějaký bude líbit. V menu Kamarádi a fotogalerie byly změněny a přidány nové fotky. V Jak rosu byly doplněny informace. A založili jsme novou sekci Výcvik, kde najdete fotky z našeho usilovného snažení. Je to náš první lovecký pes kterého se snažíme dovést ke zkouškám


 
   

<<<Předchozí Další>>>  

 

 
Vítáme Vás na osobních stránkách Výmarského krátkosrstého ohaře Darona z Haluzic

Výmarský ohař je plemeno, které v posledních letech získává čím dál více obdivovatelů. Výmar se svojí nádhernou stříbrno-šedou srstí a silným, šlachovitým atletickým tělem vypadá velmi působivě, ale za dokonalým zevnějškem se také skrývá velmi chytré a bystré zvíře. Odvážný, přátelský, náruživý, ochranný, poslušný, lovecky všestranný a ostražitý, těmito všemi přídavnými jmény lze běžně popsat Výmarského ohaře.

Ale každý Výmarský ohař vyžaduje hodně tvrdé práce, času a hlavně trpělivosti, výsledná odměna za to zcela určitě stojí. Jsou to psi a vždy budou na prvním místě psi loveckými, ale jejich uplatnění je široké např. v USA jsou používáni jako služební nebo slepečtí. Hravě zvládnou agility i flyball atd. Výmaři jsou výbornými a s láskou oddaní rodiní společnici, kteří vás budou následovat na každém vašem kroku. Na ostatní psy bývají někdy poněkud ostřejší. Všechny členy rodiny budou vždy odhodlaně bránit bez ohledu na to jestli mají výcvik v obraně nebo ne.

Po pracovní stránce ja Výmar všestranný ohař, vyznačující se systematickým a vytrvalým hledáním, pozoruhodně dobrým nosem, ostrostí na škodnou i vůči lidem a spolehlivostí ve vystavování an při práci ve vodě. Má zvláštní sklon k držení stopy, k přinášení ztracené zvěře a k přinášení vůbec.

Než si pořídíte modrooké štěně Výmarského ohaře musíte si uvědomit, že mu nebude stačit jen obejít dokola park, ale bude potřeba ho cvičit a unavovat jak psychicky tak fyzicky (nejlépe loveckým výcvikem).

Výmar může být energický a někdy až dominantní a proto potřebuje pevnou ruku a rozhodného pána. To by se vám potom mohlo stát že nebudete mít doma poslušného, hravě ovladatelného psa, ale psa který bude ovládat vás a váš život. Na druhou stranu dobře vycvičený Výmar se vám může stát nejlepším přítelem, kterého jste vůbec kdy měl, poskytující nespočet hodin veselé zábavy a radosti pro vás a vaši rodinu.

 
Na našich stránkách najdete,

vše potřebné o Výmarech, velikou fotogalerií Daronových fotek, zkušební řády, odkazy na další stříbrno-šedé z ČR i z celého světa a mnoho dalšího ze světa Výmarů.

Daronova panička sbírá staré fotografie a pohlednice ohařů, tak pokud budete chtít zveme Vás do krásné sekce POHLEDNICE. kde naleznete desítky pohledů starých i přes 100 let, až po současnost.

Než budete opouštět naše stránky tak budeme moc rádi pokud nám zanecháte vzkaz v NÁVŠTĚVNÍ KNIZE.

 

optimalizace PageRank.cz
domů